permanent?

Dit forum is niet bedoeld om berichten van commerciële aard te plaatsen. Deze berichten worden onmiddellijk verwijderd.
Forum / Haarmode / permanent? / 59 berichten
Auteur Bericht
ikkegirl
Tue 07 Mar, 2006 20:27

permanent?

Heey, ik heb ff n vraagje, ik ben helemaal idolaat van krullen. Ik wil ze dus zelf ook graag, maar niet van die poedelkrullen. Zijn er ook andere soorten? En veel? Een vriendin van me doet de kappersopleiding en wil wel permanent zetten. Maar ik ben ook bang dat het me niet staat. Wat moet ik nou doen? Help!

Groeten, Elisa
girly20
Wed 08 Mar, 2006 11:29

Re: permanent?

@ikkegirl

hai hai
ik heb ook permanent laten zetten al een jaar terug
ik heb grote grove krullen laten zetten en
ook niet van die poedeldingetjes
het geeft veel verschillende soorten krullen zou gewoon de iets grote krullers pakken ofzo maar ik zeg je 1 ding je haar gaat er echt van na de klote hoor echt mijn haar is helemaal kapot en heb heel dof en droog haar als ik het gewoon laat drogen moet het echt stylen na iedere wasbeurt want gewoon drogen werkt niet dan ben ik 1 grote kroeskop

groetjes
ikkegirl
Mon 13 Mar, 2006 17:11

Re: permanent?

Heb je misschien een foto voor mij? Dan kan ik zien hoe grof permanent eruit ziet. Ik denk dat ik het wel doe, als het niks wordt zie ik dat dan wel ;)
girly20
Mon 13 Mar, 2006 18:51

Re: permanent?

@ikkegirl
hoi ik heb wel een foto van mezelf als voorbeeld moet je me even je email adres geven dan stuur ik hem je moet ik hem wel ff zoeken heb pas een nieuwe pc en de rest staat allemaal op een cd'tje :-) dus laat maar wat horen
groetjessss
girly20
Tue 14 Mar, 2006 19:02

Re: permanent?

@girly20
had je de foto's gekregen?
en ga je het ook doen nu?

xxx
ikkegirl
Mon 20 Mar, 2006 19:41

Re: permanent?

@girly20
Sorry, jah ik heb ze gekregen hoor ;)
En ik weet het nog steeds niet, ma het moet ook nog uitkomen met mijn vriendin de 'bijna kapster'.
Tnx iig voor de foto's.

Groeten, Elisa
s0-mAAr
Tue 21 Mar, 2006 20:02

Re: permanent?

@girly20

hEy maar Girl gAan ZE egT kapot??
Kwil zE ook:$
en HAd gehoort dAT je veel producten
Moet gaAN gebruiKen Is dAt sow??
sOWja wAt Moet jE allEmaal gaan Gebruike dan??:$
Wed 22 Mar, 2006 16:21

Re: permanent?

@s0-mAAr

NiX je m0eT veel BREEZER gaaN drInkEn, BreeZaH SleTjE,,

pff leer normaal abn te type :S gek kind
girly20
Mon 03 Apr, 2006 11:14

Re: permanent?

@s0-mAAr

hai hai

ja ze gaan egt ontzettend kapot k had van te voren
best mooi haar maar ze zijn nu punt 1 erg kroes
en punt 2 ze zijn gewoon egt kapot
en je hebt gelijk je moet er egt veel in doen
als je er niks in doet dat gaat ook maar
dan zakken ze er bij mij zo weer uit en heb je zo'n lullige slag in je haren
k moet ze egt iedere morgen stylen met mouse en coco's wax anders zie k egt niet uit met me afro kapsel
k zou er egt goed over nadenken want als k had geweten dat me haar er zo kapot van zou gaan had k het nooit gedaan

groetjes girly20
koreana
Mon 10 Apr, 2006 22:40

Re: permanent?

@girly20
hey meisjes,

ik heb namelijk ook een permanent laten zetten, ik ben zelf schoonheidspecialiste en volg nu cursussen haartooi, permanent kan zeker schadelijk zijn voor het haar als het product ervoor te lang aangebracht wordt of te sterk. je hebt namelijk vercshillende producten in permanent ook producten om voor de permanent aan te brengen om jouw haar te beschermen tegen beschadigingen. Je kan zeker informatie vragen aan de kapper.
groetjes
Tue 25 Apr, 2006 14:58

Re: permanent?

@koreana Permanenten=kapot haar verven=kapot haar bleken=kapot haar. gewoon stoppen met rotzooien en tevreden zijn met je eigen haar.
Marieke
Tue 30 May, 2006 20:57

Re: permanent?

@
das makkelijker praten als je leuk haar hebt. als je rot haar hebt dat nooit goed zit dan is 't wat moeilijker om tevreden te zijn, toch?
Eliej
Sun 18 Jun, 2006 01:08

Re: permanent?

@ikkegirl

GEEEEEN permanent late zetten!! ik heb er ook eentje (al 8 maand) en hij bleef er zogezegd maar 6 maand in,, ik kan men haar nooit gewoon laten drogen, ik fohn het altijd!! en je haarpuntjes gaan ook enorm hard splitsen!! niet enkel vanonder maar ook 2-3 centimeter hoger.. echt niet mooi!! helemaal niet aan te raden!
Grtzz
roos
Wed 21 Jun, 2006 11:57

Re: permanent?

@Eliej

Nou ik heb zelf ook al een aantal keer permanent laten zetten, en het klopt wel dat je haar er niet beter van word. Maar er zijn zoveeeeeel producten waarmee je dat minder kan maken, ik bedoel je kunt wel permanent zetten maar je moet je wel realiseren dat je wat langer bezig bent. Ik was het, dan doe ik er WET-LOOK in, dan fohn ik et rustig en dan doe ik er een btje WAX in. En ik ben er tevreden mee, en een beetje pluis is helemaal niet erg vind ik dat hoort erbij. Als ik jou was zou ik gwn een plaatje meenenemen van hoe je et wilt hebben. Serieus ik zou et gwn doen. En zodra je haar weer langer word en je hebt een stuk stijl en et onderste stuk krul, dan kun je het altijd met of een krultang de boven kant doen, of een stijltang de onderkant. Succes!

xxxx roos
roos
Wed 21 Jun, 2006 11:59

Re: permanent?

weet je wat je trouwens ook kan doen, dat is ook heel erg leuk.. WAVE inzetten. Dan word je eigen haar gevlochten, dan ga je naar de winkel, koop je 2 pakken haar die je leuk vind en dan krijg je daar een telnr van iemand en die gaat t voor je doen, et resultaat is amazing, terwijl je helemaal niet ziet dat het je eigen haar niet is als je het gwn in je eigen kleur doet..
HairFreak
Tue 04 Jul, 2006 18:39

Re: permanent?

@roos
Ja je hebt volkomen gelijk Roos! En weet je wat ook best geinig is? Als je stijl haar hebt en je doet er krullen bij. Vond dat raar verhaal maar nu ik het heb is het best maf. Het is lang trouwens en m'n eigen stijle haar gaat zelfs meekrullen. Permanent is killing voor je haar, een hairweave juist niet. Met zo'n matje lijkt het haar eronder nog veel harder te groeien en je eigen haar slijt minder snel omdat er allemaal ander haar doorheen zit. Niet schrikken als de weave eruit gaat, er komen wel wat haren mee, je schijnt er per dag 100 te verliezen dus na 3 maanden... reken maar uit. En niet schrikken omdat je ineens alleen maar je eigen haar hebt want je went er wel snel aan, aan zo'n mooie bos.
Ik heb ook nog verschillende kleuren erin. Die bestel ik bij caramello een paar pakken in verschillende kleuren en ik knip daar dan stukken van en naai ze aan elkaar. Niet vergeten met secondenlijm de knip te hechten want anders duvelen de haren van de trench. Uitvinding van de eeuw! Na jarenlang doodergeren aan m'n rothaar ben ik nu… HairFreak!
Oh, ik doe het zelf hoor zo'n hairweave, niet op een vlecht van m'n eigen haar, is het te dun voor, maar met een bandje dat ik met latexlijm speciaal voor haar op m'n eigen haar plak, dit naai ik met schuine steekjes vast, weer een laagje lijm erop en dan naai ik met naald en draad m'n kunstige weave erop. Blijft muurvast zitten en als je ervoor zorgt dat er niet teveel oliehoudende verzorgingsproducten op de basis terecht komen houdt 't zeker een maand of 2,5 a 3. Ik liet het eerst ook doen maar die mevrouw verhuisde, bijna niemand doet het op deze manier. Je kunt bij groothandels zelf alles kopen en met een spiegel met van die zijspiegels kun je het makkelijk zelf.
Emi
Mon 11 Sep, 2006 18:51

Re: permanent?

@girly20

hee !

Zou ik alsjeblieft ook een foto mogen?
Ik ben heel benieuwd wat voor soort krullen je met
permanent krijgt. Je zou me echt enorm helpen!!

alvast bedankt,
Groetjes Emi
girly20
Fri 15 Sep, 2006 19:08

Re: permanent?

@Emi

hai hai

ik heb dinsdag me hele haren laten afknippen dus kan je helaas niks sturen
ik zal kijken of ik nog een oude foto vind maar
aangezien ik nu een nieuw hip kort kapsel heb
kan ik je daar niet mee helpen want je ziet bijna niks meer van de krullen
maar zal me best doen en ff zoeken!!

liefs
ikkegirl
Fri 15 Sep, 2006 19:43

Re: permanent?

@iedereen

Ik heb het nu eindelijk gewaagt, ik heb woensdag 13 september een permanent laten zetten. Ik ben er erg blij mee, het staat goed en zit goed. Iedereen zegt dat permanent slecht is voor je haar, ma das nie waar. Mijn haar is absoluut niet dood of afgebroken erdoor. Als je naar een goede kapper gaat, heeft die waarschijnlijk 2 soorten permanent, 1 goedkope en een dure ma die erg goed is voor je haar. Je raad het al ik had de dure. Maar hij is wel geweldig voor je haar!!!

Trouwens de perfecte krul creme van Andrelon werkt erg goed.

-x- Elisa
girly20
Mon 18 Sep, 2006 07:13

Re: permanent?

@ikkegirl

ja haar is ook niet direct kapot dat komt nog wel
ik heb altijd lang haargehad en door de permanent is het zo kapot gegaan dat ik nu hele korte haren heb!!
en ik heb ook dure hoor geloof me was destijds bijna 200 euro kwijt!
ik raad iedereen aan doe het niet!!
wat sommige meiden hierboven zeggen wave zou k veel eerder voor kiezen da beschadigd je haar niet of in ieder geval minimaal!
Nieuwe reactie
Forum / Haarmode / permanent? / 59 berichten