Nagelstyling

Dit forum is niet bedoeld om berichten van commerciële aard te plaatsen. Deze berichten worden onmiddellijk verwijderd.
Forum / Nagelstyling / 231 onderwerpen
Onderwerp Auteur Berichten Laatste bericht
Gellak van acrylnagels verwijderen Barbara 2 Thu 09 Oct, 2014 19:12
Welke opleiding zou ik kiezen? Laura- 2 Wed 13 Aug, 2014 00:01
Nagellijm roosje 1 Wed 28 May, 2014 17:55
Iets te veel gevijld eigen nagel Mindfaxter 1 Wed 14 May, 2014 08:42
model aangeboden moon 1 Tue 13 May, 2014 13:30
TIP: Op zoek naar goedkope Gellak? Bianca V 1 Thu 01 May, 2014 10:33
model mootje 2 Thu 24 Apr, 2014 12:22
Enkele vragen ivm gel polish Ilo 1 Sat 01 Mar, 2014 10:20
Welk merk nagelproducten? Monoia 3 Tue 25 Feb, 2014 20:20
Scheurtjes in Cuccio Soak Off gel Jantje93 1 Tue 18 Feb, 2014 16:03
Heeft iemand ervaring met merk Jolifin? Mika 1 Sun 02 Feb, 2014 12:00
handennagels model gezocht bij beurs rotterdam Flora 1 Sun 19 Jan, 2014 08:59
Diverse Nails Only producten NIEUW!!! Poppy 1 Sat 28 Dec, 2013 22:17
groot verpakkingen naildesign 5 Thu 05 Dec, 2013 13:34
verwijderen rianne 1 Mon 02 Dec, 2013 22:49
Model gezocht omgeving Eindhoven Brigitte 1 Tue 26 Nov, 2013 21:47
Opleiding manicure/nagelstyliste 8 Fri 22 Nov, 2013 14:17
Gellak nagellak pakket anjavermeulen 7 Mon 18 Nov, 2013 20:41
parrafine spray verwarmer jessica 1 Tue 05 Nov, 2013 20:48
parrafine spray verwarmer jessica 1 Tue 05 Nov, 2013 20:48
Open onderwerp Belangrijk onderwerp Gesloten onderwerp Nieuw onderwerp
Forum / Nagelstyling / 231 onderwerpen